NL – EN – DE

Met een gezamenlijke liefde voor één van de grootste rockbands aller tijden brengt Pearl Jamming energieke liveshows die we normaal alleen van Vedder en zijn mannen zelf gewend zijn.

Met jarenlange ervaring op zak is Pearl Jamming een geoliede machine die over je heen dendert, met hoogstaande solo’s, een strakke ritmesectie en een charismatische frontman.
 Urenlang heeft de band gespendeerd aan het bestuderen van de albums en liveopnames van Pearl Jam om de band tot in het kleinste detail te kunnen vangen. Deze vlekkeloze muzikale uitvoering samen met de authentieke banduitstraling en podiumaankleding maken deze act tot de meest nauwkeurige benadering van Pearl Jam.

Naast de grote hits uit de jaren ’90 zoals “Alive”, “Black” en “Jeremy” speelt Pearl Jamming ook het betere nieuwe werk van de laatste jaren en zijn ook nummers als “Sirens” en “Just Breathe” aan het repertoire toegevoegd. Om de live ervaring compleet te maken worden zelfs de covers van bijvoorbeeld Neil Young in de setlist meegenomen.

Elk optreden bewijst Pearl Jamming weer zijn positie als dé Pearl Jam tribute waar te maken, en het is voor de Pearl Jam liefhebber dan ook een ‘must’ om deze act een keer live aan het werk te hebben gezien.

Pearl Jamming werkt samen met eigen licht en geluidstechnici (op aanvraag), een zaal of festival weet daarmee dat het met Pearl Jamming de kwaliteit en professionaliteit in huis heeft gehaald om hun bezoekers het beste te geven wat Pearl Jam te bieden heeft.


Mogelijkheden     |     Technische Info     |     Press Kit

Video

  • Jeremy

  • Alive

  • Alive – Live @ Nirwana

  • Porch – Live @ Nirwana

  • Mind Your Manners

  • Black

Klik hier voor live-opnames

Foto


2017

08-07-’17 Heechsimmerfestival, strand Heeg heechsimmerfestival.com
15-07-’17 Big Rivers Festival, Dordrecht bigrivers.nl
30-09-’17 TBA

2017

16-06-’17 Parkfeest, Oosterhout parkfeest.nl
27-05-’17 Lux Festival, Rollegem (BE) luxfestival.be
25-05-’17 Randrock, Vriezenveen randrock.nl
07-05-’17 Besloten feest, Essen (DE)
29-04-’17 Legends Of Rock, De Wolfsberg, Groesbeek tributeparty.nl
11-02-’17 Vereenigingsgebouw, Bovenkarspel vereenigingsgebouw.nl
29-01-’17 P79, Den Bosch p79.nl

2016

09-12-’16 Hamtorkrug, Neuss (DE) hamtorkrug.com
26-11-’16 Heimathaus, Twist (DE) heimathaus-twist.de
18-11-’16 Hoogwoud, Pardoes jcpardoes.nl
05-11-’16 Den Bolder, Waspik denbolder.nl
08-10-’16 Rock Impressions, Neushoorn, Leeuwarden neushoorn.nl
01-10-’16 ’t Swalkershus, Bakhuizen facebook.com/…
28-08-’16 Nirwana’s Tuinfeest, Lierop nirwanatuinfeest.nl
26-08-’16 Openluchttheater, Mariahout oltm.nl
22-07-’16 Geel Zomert, Geel (BE) geelzomert.be
09-07-’16 Tollrock, Nideggen (DE) tollrock.de
21-05-’16 Chillin’ Fields, Zevenhuizen chillinfields.com
24-04-’16 Rock Stenen, Lichtaart (BE) rockstenen.be
22-04-’16 Xinix, Nieuwendijk xinix.nl
26-03-’16 De Halte, Niekerk dehalteniekerk.nl
25-03-’16 Gebouw T, Bergen op Zoom gebouw-t.nl
19-03-’16 Sound of Seattle – 25 years of Grunge, Underground, Lelystad undergroundlelystad.nl
27-02-’16 Monsters Of Rock, Emmen facebook.com/…
13-02-’16 Boelie’s Muziekcafé, Winschoten boeliespub.nl

2015

28-11-’15 Besloten, Almere
14-11-’15 Woetsjtok, Brunssum woetsjtok.nl
13-11-’15 Bascuulfeesten, Moorsele (BE) facebook.com/…
07-11-’15 Cafe Die 2, Wervershoof cafe-dietwee.nl
24-10-’15 Studio Gonz, Gouda studiogonz.nl
10-10-’15 Babbelaer, Middelburg
09-10-’15 Driesrock, Sint-Denijs (BE) facebook.com/…
03-10-’15 Bar Salerno, Oosterhout barsalerno.nl
20-09-’15 De Lijst, Hoogeveen cafedelijst.nl
26-08-’15 Harlinger Visserijdagen visserijdagenharlingen.nl
23-08-’15 Musique en Plein Public, Helmond lambertushofhelmond.nl
11-07-’15 Woetsjtok, Brunssum woetsjtok.nl
04-07-’15 Dijkpop Festival, Andijk dijkpop.nl
06-06-’15 Den Helder, besloten  
31-05-’15 P79, Den Bosch p79.nl
16-05-’15 Colmpop, Deventer cocosdeventer.nl
14-05-’15 Kei Festival, Lichtenvoorde keifestival.nl
26-04-’15 De Bosuil, Weert debosuil.nl
25-04-’15 Boelie’s Muziekcafé, Winschoten boeliespub.nl
27-03-’15 Lindefeesten, Sambeek lindefeesten.nl
07-03-’15 The Dance Factory, Berlikum facebook.com/…
27-02-’15 Studio Gonz, Gouda studiogonz.nl
22-02-’15 Amsterdam, besloten  

2014

29-11-’14 Cayen, Enkhuizen cayen.nl
01-11-’14 Snertpop, Midwoud snertpop.nl
25-10-’14 Palthepop, Nieuwleusen palthepop.nl
11-10-’14 Taaipop, Lutjebroek taaipop.nl
20-09-’14 De Sluys, Groningen facebook.com/…
06-09-’14 Alphen D’Huez Festival, Alphen aan de Rijn alphendhuez.nl
19-08-’14 Quicksilverbar, Wervershoof quicksilverbar.nl
24-05-’14 Forever Young Festival, Grootebroek foreveryoung.nl
18-05-’14 Melkweg, Amsterdam melkweg.nl
25-01-’14 P60, Amstelveen p60.nl



Bookings & Info

Alex Bakker
Tel: 06-81923832
Email: info@pearljamming.nl
Web: www.pearljamming.nl